Wat sommigen van jullie misschien wisten en anderen nog niet is dat ik trainingen projectmanagement geef. De afgelopen jaren heb ik dat vooral bij bedrijven en organisaties in huis gedaan of voor trainingsbureaus. Vanaf komend najaar ga ik de trainingen open inschrijving, dus voor iedereen geven. 8, 9 en 10 september aanstaande vindt de eerste ‘open’ training plaats in Amsterdam.
De inhoud van de training is als volgt:
Naast dat in deze training alle aspecten van projectmanagement behandeld worden, is er speciale aandacht voor het werken in creatieve projecten en het werken in en met de non-profit sector.
Mocht je interesse hebben in een dergelijke training of iemand weten die op zoek is naar een goede training projectmanagement, geef je dan op. Als je nog vragen of opmerkingen hebt, dan hoor ik die graag!
Meer informatie is ook te vinden op projectmanagement training.